تبلیغات
جدیدترین اخبار از دنیایWWE - نتایج کشتی کج مسابقات راء به تاریخ19سپتامبر2011
  ..  
  منوی اصلی
لینکهای سریع

 

آرشیو ماهانه
دی 1390
آذر 1390
آبان 1390
مهر 1390
شهریور 1390

.:: لیست کامل آرشیو ماهانه ::.


        لینک دوستان


لوگوی دوستان 

بنر ما
مسابقات هفتگی


مسابقات هفتگی کشتی کج


                                                       


  نتایج کشتی کج مسابقات راء به تاریخ19سپتامبر2011
مرتبط با :

سلام به همه دوستان عزیز!امروز با نتایج کامل مسابقات راو در خدمتتون هستم!در این راو اتفاقات عجیب و حالبی افتاد!دو نفر اخراج شدند و دو مسابقه برای پی پی وی  هل این ا سل ثبت شد!امیدوارم از خواندنش لذت ببرید!
پروموی ابتدای شوء=شوی راو این هفته آغاز شد و موزیک سی ام پانک زده شد و او لنگ لنگان وارد رینگ شد!او گفت=هرگز هیچ جای دیگر با من اینطوری رفتار نشده بود!میز و تروث درست میگویند چون اینجا توطئه ای جریان داره!من مثل آن ها شاکی نیستم ولی...موزیک تریپل اچ برنده شب قبل زده شد و او وارد شد!پانک گفت=حرف های من هنوز تموم نشده بود!اچ گفت=من دیشب تو رو بردم و الان هم رییس کمپانی هستم!جان سینا دیشب تاریخ ساز شد ولی دلریو حق ریمچ دارد و تو هم همینطور!در هل این ا سل یک تریپل تریت بین تو و سینا و دلریو بر سر کمربند دبلیودبلیوای خواهد بود!اتفاقات دیشب به من ربط نداشت و من مشکلی برای ادامه جنگ ندارم!سپس کراوات خود را درآورد.پانک گفت=نمیخواهم جنگ را ادامه بدم چون دیشب غرور من آسیب دید!کسی دارد با هردوی ما بازی میکنه که پست بالاتری از تو دارد!جان لائورینتیانس وارد شد و گفت=من توطئه را قبول دارم ولی من رییس بودن را نمیخواهم و نباید به حرف های پانک توجه کنی!اچ گفت=من امشب تا آخرش پیش خواهم رفت!لائورینتیانس گفت=برای پانک بهترین آرزوهارا میکنم و تو اخراجی!تریپل اچ گفت=او اخراج نیست ولی تا پایان امشب من چندنفر رو اخراج خواهم کرد!
1-کریسشن و دیویداوتانگا و مایکل مکگیلیگاتی و وید برت در برابرWWE TAG TEAM CHAMPIONSایربوم و جاستین گبریل و شیمس=اولین مسابقه این هفته سوپرشوی راو یک 8من تگ تیم مچ بود!درنهایت شیمس با اجرای بروگ کیک و سپس های کراس بروی اوتانگا و پین کردن او باعث برنده شدن تیم فیس ها شد!
بک استیج=در بک استیج داور به تریپل اچ گفت=من از بابت امنیت خودم نگران هستم که اچ گفت=نگران نباش و هروقت میز و تروث را دیدی بگو پیش من بیایند!سپس دلریو آمد و گفت=این چه مسابقه ای بود گذاشتی؟!دعا میکنم مسترمکمن برگردد!اچ گفت=برای خودت دعا کن که باید میان قفس گرفتار شوی!
2-آلبرتودلریو در برابر جان موریسن=در یک بازی تکراری بازنده شب قبل دلریو در برابر موریسن قرار گرفت!دلریو موفق شد کراس آرمبریکر را انجام دهد ولی موریسن به طناب های رینگ رسید!در برگشت دلریو با اجرای استانر بروی موریسن موفق شد برنده شود!

پروموی هیو جکمن=جاستین رابرتز هیو جکمن را معرفی کرد و او وارد شد!او گفت=میزبانی اینجا خیلی برایم آسان تر از میزبانی برنامه اسکار است!سپس میخواست فیلم جدید خود را معرفی کند که دلف زیگلر و ویکی گررو وارد شدند!ویکی گفت=تو یکی از بهترین مرد هایی و من هم یکی از بهترین دیواها هستم!جکمن گفت=تو فقط یک دیوایی!سپس از یک تماشاچی یک مقوا برای طرفداری زک رایدر گرفت و با همان رینگ را ترک کرد!
3-سین کارا در برابر INTERCONTINENTAL CHAMPIONکودی رودز=قبل از شروع شدن مسابقه سین کارای هیل به رینگ آمد و کودی نیز فرار کرد تا مسابقه برگزار نشود!هردو سین کارا کمی به هم خیره شدند و سپس به هم حمله کردند و در این بین سین کارای فیس موفق بود و باعث شد سین کارای هیل از رینگ فرار کند!
پروموی تریپل اچ=در ادامه شو میز و آرتروث پیش تریپل اچ رفتند و عذرخواهی کردند!میز گفت=نباید دیشب آن کار را میکردم و تروث نیز تقصیر را گردن جیمی کوچک انداخت!تریپل اچ گفت=شما را بخشیدم ولی باید 250هزار دلار به عنوان جریمه بدهید!و همچنین امشب نیز باید با جان سینا و سی ام پانک مسابقه دهید!
پروموی مارک هنری=
جیم راس در رینگ حضور دارد و گفت: تدی لانگ گفت که رندی اورتن درخواست ریمچ بازی خود را کرده است و این بازی در هل این ا سل برگزار میشود! در ادامه مارک هنری را معرفی کرد و وی به رینگ آمد. هنری گفت: هرگز تو هل این ا سل نبودم ولی اورتن را دیشب خیلی بد زدم و این کار را با او در هل این ا سل تکرار میکنم! هیچ کس نمیتواند کمربند را از من بگیرد و هرگز راس و تمام کسانی که به من در این سال ها بی احترامی کرده اند را فراموش نکرده ام و باید از من عذرخواهی کنند! تو از مکمن خواستی که من را اخراج کند و باید از من عذرخواهی کنی که راس گفت: این طور نیست و عذرخواهی کرد! هنری، کروات راس را گرفت و او را زمین انداخت که جری لاولر وارد رینگ شد و از هنری خواست که این کار را نکند که هنری، لاولر را گرفت ولی لاولر چند بیگ رایت به او زد اما هنری با یک ضربه او را به زمین انداخت و سپس ورلد استرانگ اسلم را به او روی میز گراشگران زد! در پایان داوران و سایر افراد به کمک لاولر آمدند و او را به بیرون آرنا انتقال دادند.
4-DIVAS CHAMPIONکلی کلی و ایو تورس در برابر ناتالیا و بث فونیکس=در یک بازی کوتاه بین دیواها در حالی که ناتالیا برای اجرای شارپ شوتر رفته بود ایو با اجرای رول آپ توانست تیم فیس هارا برنده کند!
5-زک رایدر در برابرUNITED STATES CHAMPIONدولف زیگلر=این مسابقه بین قهرمان یونایتداستیس و زک رایدر برگزارشد!درنهایت حواس داور به ویکی گررو بود هیوجکمن یک مشت به زیگلر زد و رایدر با اجرای فینیشر خود توانست برنده شود!!

پروموی جان سینا و سی ام پانک=سینا پیش پانک رفت که داشت خودرا آماده میکرد و گفت=ما چند مسابقه تاریخی با هم داشتیم و در هل این ا سل نیز میتوانیم تاریخ ساز شویم!پانک گفت=تو میتوانی در این لحظات به عنوان چمپ اخراج شوی و تاریخ ساز!
6-WWE CHAMPIONجان سینا و سی ام پانک در برابر د میز و آرتروث=مین ایونت سوپرشوی راو این هفته یک تگ تیم مچ زیبا بود!درنهایت پانک با اجرای جی تی اس موفق شد میز را پین کند و تیم خودرا برنده کند!پس از مسابقه تریپل اچ وارد آرنا شد و گفت=میز و آرتروث هردو اخراجید!سپس آرنا را ترک کرد!میز و تروث به سمت او دویدند ولی استارهایی که در بک استیج نشسته بودند آنها را گرفتند و به بیرون ورزشگاه پرتاب کردند!سوپرشوی راو این هفته هم درحالی که صورت عصبانی تریپل اچ معلوم بود به پایان رسید!امیدوارم خوشتون اومده باشه و نظر دادن یادتون نره!


نوشته شده توسط RVD در شنبه 2 مهر 1390

نظرات بازدیدکنندگان (

 

مطالب پیشین

» وب جدید
» والپیپر جدید از درو مکینتایر
» Kane with Mask wallpaper
» والپیپر جدید دبلیودبلیوای
» لیست25مسابقه ی برتر دبلیودبلیوای در سال2011
» نتایج کامل پی پی وی تی ال سی 2011-wwe TLC 2011 full results
» wwe power25:december17-پاور25به تاریخ 17دسامبر2011
» آپدیت پی پی وی تی ال سی2011
» WWE The John Cena Exprience
» بنر وبلاگ
» طریقه ی آزاد کردن همه ی لاک ها در بازی WWE12
» والپیپر زیبا از باتیستا
» دانلود مسابقه ی گلدبرگ در برابر د راک
» اخبار جدید از دبلیودبلیوای هوم ویدیوی جدید آستین و...
» پاور25به تاریخ26نوامبر2011-POWER25 HERE ARE RANKINGS FOR 26 NOVEMBER2011

» لیست کامل مطالب ارسالی


  دربارهمدیر وبلاگ: RVD
مسابقات تشخیص چهره
برای اولین بار در تمام سایت های رستلینگ!
http://www.pic.iran-forum.ir/images/zvvjjalitkzdgptkkv1b.png
سلام به همه شما  این سایت برای اولین بار مسابقات داغ تشخیص چهره افراد رو قرار داده که شما باید با دیدن یه تصویر تیره از یک کشتی گیر او را شناسایی کرده و .....
  نویسندگی در سایت

http://www.pic.iran-forum.ir/images/nxo3z6l0jaf8csaqvqnj.jpg
سلام دوستان من ما احتیاج به طراحان بنر داریم برای عضویت در سایت کلیک کنید

 محرم،خون حسین ع را پایمال نکنیم


جدول پی پر ویو

WWE Pey-Per-Views

_____________________

Night of champions 2011.09.18

Hell in a Cell ........ 2011.10.02

Vengeance ......... 2011.10.23

Survivor Series..... 2011.11.20

 TLC..................2011.12.18لوگوی ما  نظرسنجی
بهترین های فلایر کشتی کج کیست؟


  صفحات جانبی
» آپدیت پی پی وی تی ال سی2011
» آپدیت پی پی وی سوروایورسریز2011

  پیوند های روزانه

بار امانت
بار امانت
یکــ فروم
خرید آنلاین
$سایت تخصصی کسب درآمد از اینترنت$
کارت شارژ ایرانسل, همراه اول با جوایز
دعوت به همکاری در چت سیتی
|||روز ای تی تکنولوژی فردا|||
ابزار دانلود رایگان ، متنوع و جدید
یوزر پسورد نود 32 هر روز آپدیت

.:: لیست کامل پیوندهای روزانه ::.

.:: ارسال پیوند ::.


  آمار بازدید

نویسندگان :
» RVD

آمار بازدید :
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :