تبلیغات
جدیدترین اخبار از دنیایWWE - نتایج کشتی کج مسابقات اسمکداون30آگوست2011
  ..  
  منوی اصلی
لینکهای سریع

 

آرشیو ماهانه
دی 1390
آذر 1390
آبان 1390
مهر 1390
شهریور 1390

.:: لیست کامل آرشیو ماهانه ::.


        لینک دوستان


لوگوی دوستان 

بنر ما
مسابقات هفتگی


مسابقات هفتگی کشتی کج


                                                       


  نتایج کشتی کج مسابقات اسمکداون30آگوست2011
مرتبط با :

سلام به همه!!امروز نتایج سوپرشوء اسمکداون این هفته که به تاریخ30آگوست2011برگزار شد و اتفاقات چالب و مهمی در اون رخ داد رونوشتم!این شو به صورت زنده برگزار شد!امیدوارم از خواندنش لذت ببرید!

پروموی ابتدای شوء=درابتدای شو موزیک جان سینا زده شد و او با تشویق تماشاچیان وارد شد.او راجع به شوی اسمکداون و همچنین درگیری اش با دلریو صحبت کرد و از دلریو خواست همین الان به رینگ بیاید!موزیک دلریو زده شد ولی ریکاردورودریگز به جای او وارد شد.او گفت=دلریو گفته است که تا نایت اف چمپیونز باید صبرکنی تا اورا ببینی!سپس نام دلریو را چندبار فریاد زد که سینا گفت=خفه شو!و بایک مشت او را ازرینگ به بیرون پرتاب کرد!!سپس موزیک وید برت زده شد و اوبه رینگ آمد.او گفت=تو پارسال برده من بودی و الان نیز نمیتوانی کاری در مقابلم بکنی!!امشب با تو تسویه حساب میکنم!

1-جان سینا در برابر ویدبرت=دریک مسابقه کوتاه در نهایت سینا با اجرایU CAN'T SEE MEو سپس اجرایAAبروی برت و پین کردن او موفق شد برنده شود!

2-سین کارا در برابر مستر.مانی این د بنک دنیل برایان=این مسابقه زیبا بین دو های فلایر در نهایت با پیروزی سین کارا به پایان رسید که با اجرای دی دی تی و مونسالت برایان را پین کرد!پس از مسابقه دو استار به هم دست دادند ولی سین کارا یک کیک قوی به برایان زد!احتمالا از این به بعد او هیل خواهد شد!

3-DIVAS CHAMPIONکلی کلی و آلیشیا فاکس در برابر بث فونیکس و ناتالیا=در یک تگ تیم مچ زیبا بین 4دیوا کلی کلی بد کار کرد و درنهایت آلیشیافاکس با خوردن گلم اسلم از بث فونیکس پین شد و به این ترتیب تیم هیل ها برنده شدند!

پروموی امضاء قرارداد بین تریپل اچ و سی ام پانک=تدی لانگ وارد رینگ شد و تریپل اچ را معرفی کرد و هانتر به رینگ آمد. او گفت: دیشب مسابقه پانک و نش را لغو کردم و حالا پانک باید با من مسابقه دهد! در ادامه سی ام پانک وارد رینگ شد و طبق معمول روی صندلی خود به شکل عجیبی نشست! تریپل اچ گفت که میداند این شرایط برای پانک سخت است و کمی ناعادلانه این بازی را ثبت کرده است اما پانک این صحبت ها را رد کرد. تریپل اچ گفت: پانک به من و خانواده و همسر من توهین کرده است که در اینجا پانک میخواهد حرف بزند اما تریپل اچ گفت: خفه شو! تریپل اچ به پانک گفت: چه کسی از گروه لیوینگ کالر درخواست کرد که تم سانگ جدید تو را بسازند؟ چه کسی تی شرت جدید پانک که روی آن نوشته شده است: بهترین در جهان، را عرض کرد؟ من این کارها را انجام دادم و هزینه آن را پرداخت کردم ولی بازم تو به من توهین میکنی و حالا زمان تسویه حساب فرا رسیده است! پانک گفت: از تو خوشم می آید اما نه در شخصیت CEO! تریپل اچ جدید، س اکس! وینس مکمن نتوانست مسائل شخصی و کار در کمپانی را از هم جدا نماید و تو هم در حال اشتباه همین کار هستی! من WWE را دوست دارم و اگر دوست نداشتم، اینجا نمی ماندم. من تغییرات میخواهم! تریپل اچ گفت: تا زمانی که این تغییرات به نفع تو باشد، تو میخواهی همه چیز را تغییر بدی ولی بعضی ها WWE را همین طوری دوست دارند و با وجود من این کمپانی می تواند بهتر شود!! پانک تغییراتی میخواهد که او همیشه اول باشد! پانک گفت: همه آن چیزی را که میخواهند و می بینند، دوست دارند نه نصفش را! من قبل از رسلر شدن یک هوادار بودم و الان هم یک هوادار هستم! من کاری که انجام می دهم، بهتر است و فکر میکنم که دابلیو دابلیو ای را بهتر میکند. من به این دلیل آن حرف ها را درباره استفانی مکمن زدم که میخواستم شوء جالب و بهتر شود و البته تو را تحریک کنم!! تریپل اچ مثل وینس مکمن شکست خورده است و من فکر میکردم تو همان آدمی هستی که من هستم ولی فهمیدم که هنوز همان آدم قدیمی هستی! پانک ادامه داد: وقتی در نایت آف چمپیونز تو را شکست دادم، من را جریمه و محروم نکن! حالا پانک قرارداد را امضاء کرد! حالا تریپل اچ گفت: فرق بزرگ من و تو، احترام است! من به تمام کارهایی که وینس کرده احترام می گذارم چون اگر الان او نبود، من و تو هم در این رینگ نبودیم. اگر پانک تغییرات میخواهد، باید آن را به دست بیاورد و من دیگر مثل وینس مکمن نیستم! تریپل اچ، قرارداد را امضاء کرد و گفت: وینس باید در نایت آف چمپیونز با پانک مسابقه میداد و به خاطر این بیزینس کتک میخورد! اما حالا دیگر مسئله شخصی است نه بیزینس! حالا موزیک کوین نش زده شد و او به سرعت به سمت آمدن به رینگ است! پانک میخواهد به او حمله کند اما تریپل اچ، پانک را در گوشه رینگ نگه داشته است. نش وارد رینگ شد و میز امضای قرارداد را به بیرون پرتاب کرد و پانک هم تریپل اچ را به آن سمت پرتاب کرد و به نش حمله کرد. چند کیک و رایت هند از پانک در گوشه رینگ به نش زده شد ولی تریپل اچ آمد و پانک را به شدت به آن سمت پرتاب کرد! در ادامه پانک میخواهد به حملات خود ادامه دهد که نش یک بیگ بوت قوی به او زد! سپس تریپل اچ، نش را هل داد ولی نش پس از آن محکم، تریپل اچ را هل داد و او به زمین خورد! موزیک نش زده شد و وی رینگ را ترک کرد.

4-شیمس در برابر گریت کالی با همراهی جیندرماهال=این مسابقه زیبا ولی تکراری وقتی تمام شد که شیمس آماده زدن بروگ کیک به کالی بود ولی ماهال با دخالت در بازی باعث دی کیو شدن کالی و برنده شدن شیمس شد!پس از مسابقه شیمس به کالی بروگ کیک و به ماهال های کراس زد!!!تشویق

5-WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP=رندی اورتون(C)در برابر کریسشن=مین ایونت اسمکداون این هفته مسابقه ای خیلی زیبا بین رندی اورتون و کریسشن که استیل کیج مچ بود برگزار شد و ریمچ کریسشن بود!درنهایت اورتون در بالای تاپ روپ به کریسشن ارکی او زد و صحنه ای شبیه اکستریم رولز2011که سینا به میز اتیوتدادجاسمنت زد را به وجود آورد!!و با پین کردن کریسشن برنده بازی شد!!پس از مسابقه مارک هنری به رندی حمله کرد و به او ورلداسترانگست اسلم زد!!سپس کمربند رندی را بالا گرفت و سوپرشوءویژه اسمکداون این هفته به پایان رسید!!لطفا نظر دادن فراموش نشه!!از خود راضینوشته شده توسط RVD در شنبه 26 شهریور 1390

نظرات بازدیدکنندگان (

 

مطالب پیشین

» وب جدید
» والپیپر جدید از درو مکینتایر
» Kane with Mask wallpaper
» والپیپر جدید دبلیودبلیوای
» لیست25مسابقه ی برتر دبلیودبلیوای در سال2011
» نتایج کامل پی پی وی تی ال سی 2011-wwe TLC 2011 full results
» wwe power25:december17-پاور25به تاریخ 17دسامبر2011
» آپدیت پی پی وی تی ال سی2011
» WWE The John Cena Exprience
» بنر وبلاگ
» طریقه ی آزاد کردن همه ی لاک ها در بازی WWE12
» والپیپر زیبا از باتیستا
» دانلود مسابقه ی گلدبرگ در برابر د راک
» اخبار جدید از دبلیودبلیوای هوم ویدیوی جدید آستین و...
» پاور25به تاریخ26نوامبر2011-POWER25 HERE ARE RANKINGS FOR 26 NOVEMBER2011

» لیست کامل مطالب ارسالی


  دربارهمدیر وبلاگ: RVD
مسابقات تشخیص چهره
برای اولین بار در تمام سایت های رستلینگ!
http://www.pic.iran-forum.ir/images/zvvjjalitkzdgptkkv1b.png
سلام به همه شما  این سایت برای اولین بار مسابقات داغ تشخیص چهره افراد رو قرار داده که شما باید با دیدن یه تصویر تیره از یک کشتی گیر او را شناسایی کرده و .....
  نویسندگی در سایت

http://www.pic.iran-forum.ir/images/nxo3z6l0jaf8csaqvqnj.jpg
سلام دوستان من ما احتیاج به طراحان بنر داریم برای عضویت در سایت کلیک کنید

 محرم،خون حسین ع را پایمال نکنیم


جدول پی پر ویو

WWE Pey-Per-Views

_____________________

Night of champions 2011.09.18

Hell in a Cell ........ 2011.10.02

Vengeance ......... 2011.10.23

Survivor Series..... 2011.11.20

 TLC..................2011.12.18لوگوی ما  نظرسنجی
بهترین های فلایر کشتی کج کیست؟


  صفحات جانبی
» آپدیت پی پی وی تی ال سی2011
» آپدیت پی پی وی سوروایورسریز2011

  پیوند های روزانه

بار امانت
بار امانت
یکــ فروم
خرید آنلاین
$سایت تخصصی کسب درآمد از اینترنت$
کارت شارژ ایرانسل, همراه اول با جوایز
دعوت به همکاری در چت سیتی
|||روز ای تی تکنولوژی فردا|||
ابزار دانلود رایگان ، متنوع و جدید
یوزر پسورد نود 32 هر روز آپدیت

.:: لیست کامل پیوندهای روزانه ::.

.:: ارسال پیوند ::.


  آمار بازدید

نویسندگان :
» RVD

آمار بازدید :
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :