تبلیغات
جدیدترین اخبار از دنیایWWE - نتایج کشتی کج مسابقات راو 29آگوست2011
  ..  
  منوی اصلی
لینکهای سریع

 

آرشیو ماهانه
دی 1390
آذر 1390
آبان 1390
مهر 1390
شهریور 1390

.:: لیست کامل آرشیو ماهانه ::.


        لینک دوستان


لوگوی دوستان 

بنر ما
مسابقات هفتگی


مسابقات هفتگی کشتی کج


                                                       


  نتایج کشتی کج مسابقات راو 29آگوست2011
مرتبط با :

سلام به همه دوستان عزیز!!ببخشید این چند روز مسافرت بودم وبلاگم آپدیت نشد ولی امروز نتایج کامل مسابقات ماندی نایت راو رو که به تاریخ29آگوست2011برگزار شد رو نوشتم!هوراراء زیبا و جالبی بود که امیدوارم لذت ببرید!!

پروموی ابتدای شوء=موزیک تریپل اچ در ابتدای شوء زده شد و وی وارد رینگ شد. تریپل اچ گفت: این کار من است که بهترین ها را برای دابلیو دابلیو ای انجام دهم و کمپانی را روز به روز با بهتر شدنش، نگه دارم! شوء امشب راء به دلیل سوپر شوء زنده اسمکدان فردا، امشب با حضور استاران اسمکدان ویژه خواهد بود. وی در ادامه گفت: اگر کوین نش مرد است، هم اکنون به رینگ بیاید و در چشمان من نگاه کند! حالا موزیک سی ام پانک زده میشود و وی وارد رینگ شد. ثانیه ای از صحبت های پانک گذشته بود که کوین نش با تم سانگ معروف خود MWO وارد رینگ شد. نش گفت: مشکل، پانک است و تریپل اچ اجازه نمیدهد آن کاری که میخواهم را با پانک بکنم! پانک چندین هفته به من توهین کرده است ولی حالا دیگر تمام شده است. نش از تریپل اچ پرسید که چه طور آدمی است ؟ تریپل اچ جواب داد: آدمی هستم که از بهترین دوستم انتظار دروغ گفتن ندارم و دیگر نمی توانم به تو اعتماد لازم را بکنم و ازت میخواهم که دابلیو دابلیو ای را ترک کنی و دیگر برنگردی! نش گفت: درباره تصادف دروغ گفتم ولی آن SMS حقیقت محض بود! هفته قبل وقتی تریپل اچ رفت، جان لرینایتیس یک قرارداد با من امضاء کرد و من استار این کمپانی هستم! اما اگر تو این را بخواهی، من جلوی همه از اینجا میروم و در خانه فقط پولم را میگیرم! تریپل اچ گفت: تو را اخراج نمیکنم اما باید دست از دروغ گفتن های خود برداری! حالا سی ام پانک چند شکلک و ادا به شکل تمسخر به حالات بالا آوردن انجام داد و گفت: دارم نقش بازی میکنم مثل شما دو نفر! پانک، نش را مسخره کرد و نش از تریپل اچ خواست که مسابقه ای که همه میخواهند را ثبت کند! مسابقه ای که پانک فکر میکند، آن را میخواهد، کوین نش درمقابل سی ام پانک! حالا پانک به تریپل اچ گفت: بهتر است اول با استفانی هماهنگی لازم را بکند!! تریپل اچ با پانک فیس تو فیس میشود و  تریپل اچ میکروفون را انداخت و رینگ را با پخش شدن موزیک خود ترک کرد و نش و پانک در رینگ به هم خیره شدند!

1-قهرمان سنگین وزن جهان رندی اورتون در برابر قهرمان ایالات متحده دولف زیگلر=این مسابقه که چندین بار برگزار شده بود خیلی جالب و زیبا بود.در نهایت دولف اسلیپر هولدرا به روی رندی انجام داد ولی رندی خلاص شد و با اجرای آرکی او برنده شد!!در این بازی ویکی گررو منیجر دولف بود.سپس دررختکن جک سواگر دیده شد که به باخت زیگلر میخندید!خنده

پروموی جان سینا=

در ادامه شوء موزیک جان سینا زده میشود و وی وارد رینگ شد. سینا خیلی کوتاه درباره آلبرتو دلریو صحبت کرد و گفت: عکس العمل من در مقابل حملات دلریو این است که دندان های وی را داخل دهانش خرد کنم! او از دلریو خواست که همین حالا به رینگ بیاید اما موزیک مارک هنری زده شد و وی به رینگ آمد. هنری گفت: در چند هفته گذشته کسانی مثل کین و بیگشو را نابود کردم! هقته قبل در اسمکدان یک با یک ورلد استرانگ اسلم روی پله ها، شیموس را داغون کردم! و حالا جان سینا هم به این گروه اضافه خواهد شد!!! من در نایت آف چمپیونز، قهرمان کمربند سنگین وزن خواهم شد که در اینجا موزیک کریسچن زده شد و وی نیز وارد رینگ شد. او گفت: فردا اورتن را شکست میدهم و با هنری در نایت آف چمپیونز روبه رو میشوم. اما تو سینا، حال من را به هم میزنی و باعث خجالت همگان هستی!! سینا گفت: اگر شما دو نفر چیزی را می خواهید، بیایید بگیرید و میکروفون را روی زمین انداخت. کریسچن و هنری آماده حمله به سینا هستند که در اینجا موزیک شیمس زده شد و او به سرعت وارد رینگ شد. کریسچن، رینگ را ترک کرد و هنری پس از چند ثانیه نگاه کردن، رینگ را ترک نمود. حالا به بک استیج میرویم که جان لرینایتیس به یکی از مسئولان گفت: مسابقه امشب شیموس و سینا درمقابل هنری و کریسچن برگزار خواهد شد که در اینجا تریپل اچ آمد و به او گفت: من قبلا ترتیب این مسابقه را دادم! یادت باشد که چه کسی اینجا رئیس است و چه کسی برای من کار میکند! به آرنا میرویم و در حالی که موزیک شیمس پخش میشود، این بخش به پایان رسید.
2-سی ام پانک در برابر د میز=در یک مسابقه زیبا دو قهرمان سابق کمربند دبلیودبلیوای در مقابل هم قرارگرفتند.در این مسابقه پانک عملکرد بهتری داشت!در نهایت وقتی پانک برای اجرای جی تی اس رفته بود آرتروث وارد رینگ شد و به پانک حمله کرد تا بازی دی کیو شود!پس از مسابقه پانک هم میز و هم تروث را زد و به تروث جی تی اس زد!سپس کوین نش هم وارد شد و میز از پشت به پانک حمله کرد!در نهایت نش به پانک یک جک نایف پاوربامب زد و این مسابقه در حالی که کوین نش در حال خوشحالی است و موزیکش در حال پخش است به پایان رسید!
3-جک سواگر در برابر سین کارا=این مسابقه هم یکی از مسابقه های زیبا بود.دراواسط مسابقه ویکی گررو به کنار رینگ آمد.سپس زیگلر هم آمد و با ویکی گررو بحث کرد!سپس سواگر هم رفت تا بحث کند ولی سین کارا به او یک دی دی تی زد و سپس با اجرای مونسالت بروی سواگر و پین کردن او موفق به پیروزی شد!
4-DIVAS CHAMPIONکلی کلی به همراه ایوتورس در برابر بری بلا به همراه نیکی بلا=در این مسابقه کوتاه و تکراری درنهایت وقتی ایو روی زمین افتاده بود داور وضعیت را بررسی میکرد و حواسش نبود و نیکی جای خود را با بری عوض کرد و با اجرای فیس باستر بروی کلی برنده مسابقه شد تا رکورد پیروزی های کلی کلی بشکند!
5-WWE TAG TEAM CHAMPIONSHIPS=کوفی کینگستون و اون بورن(C)در برابر دیوید اوتانگا و مایکل مکگیلیگاتی=این مسابقه ریمچ اوتانگا و مکگیلیگاتی بر سر کمربند های تگ تیم بود.درنهایت کوفی توانست به مکگیلیگاتی ترابل این پردایس بزند و با پین کردن او تیم خود را پیروز کند!
6-جان سینا و شیمس در برابر مارک هنری و کریسشن=در مین ایونت این هفته راء که سوپرشوء راء بود تیم جان سینا و شیمس در برابر تیم کریسشن و مارک هنری قرارگرفتند.درنهایت شیمس بروگ کیک را بروی کریسشن اجراکرد و جان سینا هم اتیوتد ادجاسمنت را بروی او انجام داد و با پین کردن او باعث برنده شدن تیم خود شد!!در بک استیج تریپل اچ دیده شد که به پانک گفت=تو در نایت اف چمپیونز با کوین نش مسابقه نمیدهی-با من مسابقه میدهی!!!!دراینجا همه تعجب کردند و در حالی که سینا و شیمس در حال خوشحالی بودند سوپرشو این هفته راء به پابان رسید!امیدوارم خوشتون اومده باشه!!عینک
نوشته شده توسط RVD در شنبه 26 شهریور 1390

نظرات بازدیدکنندگان (

 

مطالب پیشین

» وب جدید
» والپیپر جدید از درو مکینتایر
» Kane with Mask wallpaper
» والپیپر جدید دبلیودبلیوای
» لیست25مسابقه ی برتر دبلیودبلیوای در سال2011
» نتایج کامل پی پی وی تی ال سی 2011-wwe TLC 2011 full results
» wwe power25:december17-پاور25به تاریخ 17دسامبر2011
» آپدیت پی پی وی تی ال سی2011
» WWE The John Cena Exprience
» بنر وبلاگ
» طریقه ی آزاد کردن همه ی لاک ها در بازی WWE12
» والپیپر زیبا از باتیستا
» دانلود مسابقه ی گلدبرگ در برابر د راک
» اخبار جدید از دبلیودبلیوای هوم ویدیوی جدید آستین و...
» پاور25به تاریخ26نوامبر2011-POWER25 HERE ARE RANKINGS FOR 26 NOVEMBER2011

» لیست کامل مطالب ارسالی


  دربارهمدیر وبلاگ: RVD
مسابقات تشخیص چهره
برای اولین بار در تمام سایت های رستلینگ!
http://www.pic.iran-forum.ir/images/zvvjjalitkzdgptkkv1b.png
سلام به همه شما  این سایت برای اولین بار مسابقات داغ تشخیص چهره افراد رو قرار داده که شما باید با دیدن یه تصویر تیره از یک کشتی گیر او را شناسایی کرده و .....
  نویسندگی در سایت

http://www.pic.iran-forum.ir/images/nxo3z6l0jaf8csaqvqnj.jpg
سلام دوستان من ما احتیاج به طراحان بنر داریم برای عضویت در سایت کلیک کنید

 محرم،خون حسین ع را پایمال نکنیم


جدول پی پر ویو

WWE Pey-Per-Views

_____________________

Night of champions 2011.09.18

Hell in a Cell ........ 2011.10.02

Vengeance ......... 2011.10.23

Survivor Series..... 2011.11.20

 TLC..................2011.12.18لوگوی ما  نظرسنجی
بهترین های فلایر کشتی کج کیست؟


  صفحات جانبی
» آپدیت پی پی وی تی ال سی2011
» آپدیت پی پی وی سوروایورسریز2011

  پیوند های روزانه

بار امانت
بار امانت
یکــ فروم
خرید آنلاین
$سایت تخصصی کسب درآمد از اینترنت$
کارت شارژ ایرانسل, همراه اول با جوایز
دعوت به همکاری در چت سیتی
|||روز ای تی تکنولوژی فردا|||
ابزار دانلود رایگان ، متنوع و جدید
یوزر پسورد نود 32 هر روز آپدیت

.:: لیست کامل پیوندهای روزانه ::.

.:: ارسال پیوند ::.


  آمار بازدید

نویسندگان :
» RVD

آمار بازدید :
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :