تبلیغات
جدیدترین اخبار از دنیایWWE - نتایج کشتی کج مسابقات راء 15آگوست2011
  ..  
  منوی اصلی
لینکهای سریع

 

آرشیو ماهانه
دی 1390
آذر 1390
آبان 1390
مهر 1390
شهریور 1390

.:: لیست کامل آرشیو ماهانه ::.


        لینک دوستان


لوگوی دوستان 

بنر ما
مسابقات هفتگی


مسابقات هفتگی کشتی کج


                                                       


  نتایج کشتی کج مسابقات راء 15آگوست2011
مرتبط با :

سلام به همه دوستان عزیز.امروز نتایج کامل مسابقات راء رو که به تاریخ 15آگوست برگزار شد نوشتم.امیدوارم از اون لذت کافی رو ببرید!!لبخند

پروموی ابتدای شوء=ابتدا موزیک تریپل اچ رییس کمپانی زده شد و او حرف هایی راجع به اتفاقاتی که در سامراسلم افتاد زد.او گفت من از جان سینا و تمامی هواداران او به خاطر اشتباه دیشبم عذر خواهی میکنم و امیدوارم که عذرخواهی حضوری من را بپذیرید!من هیچ مشکلی با قهرمان دانستن سینا یا پانک نداشتم و هیچ ارتباطی هم با کوین نش نداشتم!!او سال ها دوست من بود و من فقط یک بلیط برای تماشای بازی ها به او داده بودم.نمیدانم چرا آن کار را کرد و در مورد دلریو هم نمیتونم چیزی بگم.او فقط از امتیاز مانی این دبنک خود استفاده کرد.قبلا گفته بودم پس از سامراسلم یک قهرمان خواهیم داشت و آن هم دلریو بود!!من امشب کوین نش را دعوت کرده ام تا راجع به کارهای دیشب خود توضیح دهد!!سپس او رینگ را ترک کرد ودلریو به رینگ آمد!!او حرف های همیشگی خود را زد و گفت این سرنوشت من بوده که قهرمان شوم!!من دوست دارم با شما عکس بیندازم وبه شما امضاء بدهم و...!من باید امشب از کمربندم در مقابل ری میستریو دفاع کنم و از این به بعد قهرمان شما خواهم بود!!

1-جان موریسن در برابر آرتروث=نوع این مسابقه فالزکانت انیور مچ بود که یعنی هرجای ورزشگاه میشد پین یا سابمین کرد.این مسابقه زیبا وقتی تمام شد که موریسن در بیرون رینگ یک سوپلکس به تروث در روی صندلی زد و سپس با اجرای یک رانینگ نی زیبا بروی تروث موفق شد اورا پین کند و برنده شود!!

پروموی د میز=در ادامه د میز وارد رینگ شد.او همراه یک شخص بود و گفت این آقای جارد یکی از کارکنان شرکت ساندویچ سازی!!ساب وی است و طرفدار من است!او هوادار من است ولی من هوادار او نیستم و من دوباره قهرمان خواهم شد و شما سورپرایز خواهید شد!!در آخر میز ساندویچی را که در دست آقای جارد بود را گرفت ویک گاز به آن زد و رینگ را ترک کرد!!خنده

DIVAS CHAMPION-2کلی کلی و ایو تورس در برابر بلاتویینز=دریک مسابقه خیلی تکراری تیم کلی کلی و ایو تورس بازهم به مصاف تیم بلاتویینز رفتندکه در نهایت ایو با اجرای یک مونسالت بروی بری بلا توانست اورا پین کند و برنده بازی شود!!پس از مسابقه ناتالیا و بث فونیکس به قسمت رمپ ورزشگاه آمدند و به کلی و ایو خیره شدند!

پروموی کوین نش و سی ام پانک=جاستین رابرتز، کوین نش را معرفی کرد و قهرمان اسبق کمربند های قهرمانی WWE و WCW بدون موزیک وارد رینگ شد. نش صحبت های خود را با تشکر از تریپل اچ آغاز کرد که این فرصت را امشب به او داده است. در ادامه گفت: من و تریپل اچ 20 سال است که با هم دوست هستیم و من از او یک بلیط برای حضور در سامراسلم گرفتم. قبل از مین اونت، یک SMS برای من آمد که بدین ترتیب بود: مرد بزرگ، بدون آنکه که بدانی چه اتفاقی در مین اونت می افتد، پیروزی را برای من به ارمغان بیاور! آن کاری که با سی ام پانک انجام دادم، یک بیزینس بود و تریپل اچ ادعا کرده است که هیچ چیز از این موضوع نمی داند! حالا موزیک سی ام پانک زده شد و او در استیج حضور پیدا کرد. وی گفت: این کار نش را قبول و باور ندارم. تو این کار را کردی چون تریپل اچ ازت خواسته بود و ممکن بود که به نفع این بیزینس باشد. نش گفت: دهان من را نگاه کن!! دنیای من دیگر عوض شده که پانک گفت: میخواهم از این داستان بیرون بیایی، چون تریپل اچ یک دروغگو هست یا شاهد هم هر دوی شما! نش گفت که میخوای SMS را ببینی که پانک جواب داد اتفاقا خواهرم هم بدین ترتیب SMS داده است: وای خدای من، کوین نش ، من فکر میکردم او مرده بود! پانک گفت: از خیلی ها دلخور هستم ولی از دلریو ناراحت نیستم چون او فقط کیفش را کش کرد. نش کمی به تمسخر پانک پرداخت که پانک گفت: تو به ادی گوئررو هم کودن گفته بودی و اینجا دیگر سال 1994 نیست! نش گفت: من اینجا را سال 1996 تغییر دادم و تو باید از من قدردانی کنی! پانک گفت: اگر میخواهی با هم مبارزه کنیم، بیا همین الان شروع کنیم! پانک به سمت رینگ رفت که ماموران امنیتی جلوی او را بستند و پانک به عقب برگشت! پانک در پایان گفت: تعجب نمیکنم که ترپیل اچ چرا از نش دفاع میکند و او تا آخر امشب پیدا خواهم کرد. موزیک پانک زده شد و نش نیز با تکان دست خود به نشانه خداحافظی، این بخش را به پایان رساند!با این وضع استوری پانک با نش خیلی بالاست!!

3-جک سواگر در برابر الکس رایلی=قبل از مسابقه زیگلر و ویکی گررو کنار گزارشگران نشستند.در نهایت رایلی در حال بردن بود که ویکی حواس اورا پرت کرد و در برگشت از سواگر یک گاترنچ پاوربامب دریافت کرد و بازی را باخت!!پس از مسابقه ویکی کلاه جیم راس رابرداشت و زیگلر آن را زیر پایش له کرد وبه راس پس داد!!

4-WWE TAG TEAM CHAMPIONSدیوید اوتانگا و مایکل مکگیلیگاتی در برابر کوفی کینگستون و اون بورن=دریک تگ تیم مچ زیبا قهرمانان تگ تیم به مصاف تیم های فلایر های اون بورن و کوفی کینگستون رفتند.در نهایت اون بورن با اجرای یک ایربورن زیبا بروی مکگیلیگاتی و پین کردن اوبه پایان رسید!!

5-WWE CHAMPIONSHIP=آلبرتو دلریو(C)در برابر ری میستریو=این مسابقه به نوعی ریمچ ری میستریو بود.در آخر میستریو 619را اجرا کرد ولی در اجرای فراگ اسپلش موفق نبود و دلریو پای خود را بالا آورد و ری محکم به پای او خورد و بزنده مسابقه شد.پس از مسابقه دلریو کراس آرمبریکر را به روی ری اجرا کرد ولی موزیک جان سینا زده شد و اوبه رینگ آمد!هوراو با زدن چند مشت باعث شد دلریو فرار کند!!سینا گفت من از تریپل اچ ناراحت هستم ولی از دلریو به خاطر اینکه تایتل را دزدی بیشتر ناراحت هستم!!دلریو یک قهرمان واقعی نیست و پانک به درستی تایتل را کسب کرد ولی دلریو نه!!اگر دلریو بخواهد ازکمربندش در مقابل من دفاع کند نمیتواند در برود و من اورا خواهم کشت!!شوء راء زیبای این هفته در حالی که دلریو ورزشگاه را ترک کرد به پایان رسید!!مطلب ما هم همینطور!!پس لطفا نظر بدهید!!چشمکگاوچران


نوشته شده توسط RVD در شنبه 26 شهریور 1390

نظرات بازدیدکنندگان (

 

مطالب پیشین

» وب جدید
» والپیپر جدید از درو مکینتایر
» Kane with Mask wallpaper
» والپیپر جدید دبلیودبلیوای
» لیست25مسابقه ی برتر دبلیودبلیوای در سال2011
» نتایج کامل پی پی وی تی ال سی 2011-wwe TLC 2011 full results
» wwe power25:december17-پاور25به تاریخ 17دسامبر2011
» آپدیت پی پی وی تی ال سی2011
» WWE The John Cena Exprience
» بنر وبلاگ
» طریقه ی آزاد کردن همه ی لاک ها در بازی WWE12
» والپیپر زیبا از باتیستا
» دانلود مسابقه ی گلدبرگ در برابر د راک
» اخبار جدید از دبلیودبلیوای هوم ویدیوی جدید آستین و...
» پاور25به تاریخ26نوامبر2011-POWER25 HERE ARE RANKINGS FOR 26 NOVEMBER2011

» لیست کامل مطالب ارسالی


  دربارهمدیر وبلاگ: RVD
مسابقات تشخیص چهره
برای اولین بار در تمام سایت های رستلینگ!
http://www.pic.iran-forum.ir/images/zvvjjalitkzdgptkkv1b.png
سلام به همه شما  این سایت برای اولین بار مسابقات داغ تشخیص چهره افراد رو قرار داده که شما باید با دیدن یه تصویر تیره از یک کشتی گیر او را شناسایی کرده و .....
  نویسندگی در سایت

http://www.pic.iran-forum.ir/images/nxo3z6l0jaf8csaqvqnj.jpg
سلام دوستان من ما احتیاج به طراحان بنر داریم برای عضویت در سایت کلیک کنید

 محرم،خون حسین ع را پایمال نکنیم


جدول پی پر ویو

WWE Pey-Per-Views

_____________________

Night of champions 2011.09.18

Hell in a Cell ........ 2011.10.02

Vengeance ......... 2011.10.23

Survivor Series..... 2011.11.20

 TLC..................2011.12.18لوگوی ما  نظرسنجی
بهترین های فلایر کشتی کج کیست؟


  صفحات جانبی
» آپدیت پی پی وی تی ال سی2011
» آپدیت پی پی وی سوروایورسریز2011

  پیوند های روزانه

بار امانت
بار امانت
یکــ فروم
خرید آنلاین
$سایت تخصصی کسب درآمد از اینترنت$
کارت شارژ ایرانسل, همراه اول با جوایز
دعوت به همکاری در چت سیتی
|||روز ای تی تکنولوژی فردا|||
ابزار دانلود رایگان ، متنوع و جدید
یوزر پسورد نود 32 هر روز آپدیت

.:: لیست کامل پیوندهای روزانه ::.

.:: ارسال پیوند ::.


  آمار بازدید

نویسندگان :
» RVD

آمار بازدید :
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :