تبلیغات
جدیدترین اخبار از دنیایWWE - بیوگرافی اسطوره و اعجوبه کشتی کج-جان سینا
  ..  
  منوی اصلی
لینکهای سریع

 

آرشیو ماهانه
دی 1390
آذر 1390
آبان 1390
مهر 1390
شهریور 1390

.:: لیست کامل آرشیو ماهانه ::.


        لینک دوستان


لوگوی دوستان 

بنر ما
مسابقات هفتگی


مسابقات هفتگی کشتی کج


                                                       


  بیوگرافی اسطوره و اعجوبه کشتی کج-جان سینا
مرتبط با :
سلام به همگی امروز بیوگرافی کاملی از تقریبا بهترین سوپراستار کشتی کج جان سینا رو نوشتم امیدوارم خوشتون بیاد.لبخندنیشخندبیوگرافی=نام : جان سینا

John Cena

قد : 6.1 فوت

وزن : 240 پوند

محل زندگی West Newbury, M.

سال تولد April 23, 1977

اغاز حرفه :سال 2001

تعلیم دیده شده در UPW                                                                                نگاهی به دوران قبل از رسلینگ :جان سینا در تاریخ 23 آپریل 1977 در ماساچوست بدنیا اومد ... جان دومین فرزند از یک خانواده ی 7 نفره هست که در اون 5 پسر به نام های دن ، مت ، استیو ، سین و جان زندگی می کنند !!!

بعد از تحصیلات در آکادمی کاشینگ ، سینا به کالج اسپرینگفیلد رفت ... در اونجا در یک تیم دست 3 فوتبال بازی می کرد و شماره ی 54 رو می پوشید ، همون شماره ای که با اون در WWE حاضر میشد !!! :: در دنیای رسلینگ و شروع تمرینات :::او در سال 2000 تمرینات کشتی رو شروع کرد و در Ultimate University شروع به تمرین کرد ... (Ultimate Pro Wrestling (UPW اولین لیگی بود که سینا در اون شروع به کار کرد ... او در این لیگ نام The Prototype رو داشت ... نقش اون هم یک نیمه روبوت بود که وارد رینگ میشد و همه رو نابود میکرد ... در اونجا UPW Heavyweight Championship رو در آپریل 2000 از آن خودش کرد !!!
در سال 2001 WWF با اون قرارداد امضا کرد و سینا به لیگ (Ohio Valley Wrestling (OVW رفت تا اونجا دوران جدیدی رو آغاز کنه ... سینا اونجا با نام های The Prototype و Mr. P کشتی میگرفت و در دو شخصیت حاضر بود ... در اونجا سینا OVW Heavyweight Championship رو با شکست باتیستا بدست آورد و سه ماه نگه داشت و حتی بعد از اون OVW Southern Tag Team Championship رو هم با همراهی Rico Constantino مال خودش کرد و اون کمربند رو هم 2 ماه حفظ کرد !!!
::: یک استار کامل و محبوب ::: ( 2002 - 2003 )سینا اولین شو تلویزیونی خودش رو در تاریخ 27 جون 2002 آغاز کرد جایی که چلنجی بوسیله ی کرت انگل راه افتاده بود که در اون وینس مک مهن استعدادهای کمپانی رو شناسایی کنه و اونجا سینا انگل اسلم رو کیک اوت کرد و در مقابل انگل لاک دووم آورد !!!!!!
سینا محبوب دل تماشاگرها شده بود و درگیری خودش با جریکو رو آغاز کرد و حتی در راء و اولین PPV خودش در WWE یعنی ونجنس هم اون رو شکست داد !!!
در ماه اکتبر سینا و بیلی کیدمن در ترنمنتی برای WWE Tag Team Champions شرکت کردند ولی اونجا هم ناموفق بودند و در دور اول حذف شدند ... هفته ی بعد سینا به کیدمن حمله کرد و به یک هیل کامل تبدیل شد !!!
مدتی کوتاه بعد از درگیری اون با کیدمن در شب هالووین ، سینا مانند Vanilla Ice رپر لباس پوشید و وارد یک شخصیت جدید شد که در اون رپری بود که آهنگ های استار ها رو عوض می کرد و در مسابقه ی افراد دخالت میکرد ... وقتی این شخصیت پیشرفت کرد ، او یک امضا برای خودش درست کرد که همه سینا رو با این امضا میشناختند ، Word Life !!! او به عنوان بادیگارد Bull Buchanan استخدام شد تا زمانی که به راء منتقل شد !!!سینا به دنبال WWE Championship رفت و براک لسنر رو چلنج کرد ... در این کشمکش فینیشری جدید برای خودش ایجاد کرد که نامش F-U گذاشته شد ( در حالی که اسم فینیشر براک F-5 بود ) ... سینا نامبر وان کانتندر براک در بکلش شد ( با شکست بنوا ) ولی در بکلش از براک شکست خورد !!!
در Judgment Day سال 2003 سینا به همراه Chuck Palumbo و Johnny Stamboli توانستند برایان کندریک و راینو و کریس بنوا را مغلوب کنند !!!در اواخر سال بازهم سینا محبوب تماشاگرها شده بود و کرت انگل هم او رو در سروایور سریز در تیم خودش قرار داد ... کرت ، سینا ، کریس بنوا ، هالی و جی بی ال موفق شدند براک لسنر ، بیگ شو ، مت مرگان ، ناتان جونز و A-Train رو شکست بدند ... در حالی که سینا و کریس بنوا و بیگ شو مونده بودند ، در پایان بیگ شو رو پین کرد !!!
::: آغاز قهرمانی ها ::: ( 2004 – 2005 )
سینا برای رویال رامبل آماده میشد ... یک استار بسیار محبوب از طرف تماشاگرها که همیشه ی برای اونها یک سورپرایز داشت ... او نسبتا حضور ضعیفی در رینگ داشت و بالاخره بیگ شو ، سینا رو حذف کرد !!!
بعد از رویال درگیری بین بیگ شو و سینا به اوج خودش رسید تا جایی که در رسلمنیای 20 بیگ شو در یک بازی حساس سر کمربند یونایتد استیتس به مصاف سینا رفت ... بازی بسیار زیبایی بود و در نهایت سینا با زدن دومین F-U (اتیوتدادجاسمنت)به بیگ شو تونست اون رو پین کنه و اولین کمربند خودش در WWE رو بدست بیاره !!!سلطنت سینا و ریتین های او شروع شد ... ابتدا در جاجمنت دی 2004 سینا که با رنه دوبری و تری ویلسن درگیری پیدا کرده بود از عنوانش در مقابل رنه دفاع کرد !!!
در The Great American Bash سینا کار بزرگی کرد و در یک بازی چهار نفره از کمربندش مقابل بوکر تی , راب ون دام و رنه دوبری دفاع کرد !!!اما در بعد از این پی پی وی سینا با کرت انگل ، جنرال منیجر اون زمان اسمک دون وارد درگیری جدیدی شد و کرت انگل کمربند رو از سینا گرفت و به بوکر تی واگذار کرد !!!اما سینا نپذیرفت و خواستار یک بازی مقابل بوکر تی در Summerslam شد ... سینا در اون مسابقه که best of five نام داشت بازی اول رو برد و در No Mercy هم کار بوکر تی رو تموم کرد و دوباره کمربندش رو پس گرفت !!!اما هفته ی بعد در اسمک دون با تازه واردی به نام کارلیتو بازی کرد و کمربند رو به او باخت و توسط Jesus بادیگارد کارلیتو مصدوم شد !!!اما سینا از این فرصت استفاده کرد و فیلم The Marine رو بازی کرد ... فیلمی که اولین فیلم او محسوب میشد !!!سینا در Survivor Series 2004 برگشت و در تیم ادی گوئررو متشکل از ادی ، بیگ شو و راب ون دام قرار گرفت و در اونجا موفق شدند تیم کرت انگل متشکل از انگل ، مارک جیندراک ، کارلیتو و لوتر رینکز رو شکست بدن ... در ون بازی نفر آخر از تیم انگل فقط خودش مونده بود و بعد از خوردن F-U از سینا و frog splash از ادی توسط بیگ شو پین شد !!!در 16 نوامبر 2004 در اسمک دون سینا کارلیتو رو شکست داد و دوباره یونایتد استیتس چمپین شد !!!اما رویال رامبل 2005 شروع شد ... همه آماده بودند تا برنده رو ببینند ... سینا و باتیستا هر دو فوق العاده کار کردند و در نهایت هر دو در رینگ موندند ... سینا برای F-U تلاش کرد اما باتیستا بلاک میکنه و میره برای Batista Bomb ... اما هر دو هم زمان از بالای طناب به بیرون میفتند ... دو داور سینا رو برنده اعلام میکنند و دو داور هم باتیستا رو ... همه گیج شدند که وینس مک مهن میاد و اعلام میکنه این دو دوباره باید همدیگرو بیرون بندازن ... باز هم هر دو تلاش کردند ولی باتیستا با هوشیاری سینا رو بیرون میندازه و برنده ی رویال میشه و در رسلمنیا به مصاف HHH میره !!!اما سینا خودش رو صاحب کمربند جی بی ال (WWE) میدونه و در No Way Out مقابل کرت انگل قرار میگیره تا برنده در مین ایونت رسلمنیا به مصاف جی بی ال بره ... کسی که حدودا یک سال کمربند رو نگه داشته ... سینا انگل رو در No Way Out شکست میده و نامبر وان کانتندر میشه !!!درگیری های بین سینا و جی بی ال و افرادش شروع میشه و سینا همون اول کمربند یونایتد استیتس خودشو به Orlando Jordan میبازه !!!هر دو آماده به رسلمنیا رفتند ولی سینا شایستگی خودشو ثابت می کنه و موفق میشه در رسلمنیای 21 جی بی ال رو شکست بده و اولین کمربند WWE Championship خودش رو بگیره !!!::: درفت به راء ، ریتین های سینا و منفور شدن از سوی تماشاگرها :::درگیری های این دو استار ادامه داشت تا جایی که سینا شکل کمربند رو عوض کرد و به مدل چرخشی ( کمربند فعلی ) درآورد ... جی بی ال ادعا کرد کمربند اصلی مال اونه و سینا رو در جاجمنت دی 2005 چلنج کرد ... اگه سینا میبرد کمربند سابق به کلی نابود میشد و اگر هم جی بی ال میبرد کمربند از سینا گرفته میشد ... سینا بازی رو که به شکل I Quit بود رو برد و کمربند سابق رو نابود کرد ... این آغازی بود بر منفوریت سینا !!!سینا در 6 جون 2005 با اولین انتخاب اریک بیشاف به راء درفت شد !!!
اریک از سینا خواست تا در One Night Stand در مقابل ECW مبارزه کنه اما سینا قبول نکرد و این آغاز درگیری های بین سینا و بیشاف بود ... بیشاف کریس جریکو رو در مقابل سینا قرار داد و در این درگیری ها با این که سینا فیس بود و جریکو هیل ، باز هم سینا از طرف تماشاگرها بو میشد !!!در ونجنس 2005 سینا از کمربندش مقابل کریسشن و جریکو دفاع کرد اما این پایان کار جریکو نبود !!!سینا در سامراسلم 2005 هم جریکو رو شکست داد و درگیری بالا گرفت تا جایی که قرار شد یک مسابقه ی You're Fired در 22 آگست در راء بین سینا و جریکو برگزار بشه ... سینا بشدت در اون بازی بو شد اما بالاخره جریکو رو شکست داد و جریکو از راء اخراج شد !!!ریک بیشاف کرت انگل رو چلنجر بعدی سینا معرفی کرد و حتی در Taboo Tuesday 2005 شان مایکلز رو هم به مسابقه اضافه کرد ولی سینا بازهم کمربند رو ریتین کرد !!!اما در آنفرگیون 2005 سینا باز هم مقابل کرت انگل قرار گرفت و با قانون DQ بازی رو باخت ولی کمربند رو نگه داشت !!!
در سروایور سریز هم انگل چلنجر کمربند بود ولی سینا باز هم انگل رو شکست داد ولی اینبار با فینیشر جدید خودش یعنی STF انگل رو سابمیت کرد و کمربندش رو ریتین کرد !!!New Year's Revolution  برای سینا خوب شروع شد و او موفق شد در الیمینیشن چمبر کرت انگل ، شان مایکلز ، کریس مسترز ، کین و کارلیتو رو شکست بده ... در آخر بازی کارلیتو بر بازی سوار بود و همه خارج شده بودند ... اما سینا با هوشیاری کارلیتو رو رول آپ کرد تا برنده ی بازی باشه ... همه پی پی وی رو تموم شده میدونستند اما ناگهان آهنگ اج مستر Money in The Bank زده شد ... او با کیف Money in The Bank وارد رینگ شد و کیف خودش رو Cash کرد و به وینس مک مهن داد و سینا رو در همون حالت چلنج کرد ... اج به سرعت به سینا Spear زد اما سینا پین نشد ... همه فکر می کردند سینا باز هم ریتین می کنه اما وقتی سینا روی دوباره روی پاهاش ایستاد ، اج Spear دوم رو زد و سینا رو پین کرد و طلسم 9 ماهه ی ریتین های سینا رو شکست و خودش WWE چمپین شد !!!سینا بازی رو واگذار کرد ولی او دوباره اج رو چلنج کرد و این پایان کار او نبود ...سینا کمربند یونایند استیتس رو با شکست بیگ شو بدست آورد و برای نگه داشتن اون افرادی مثل رنه دوبری ، بوکر تی و کارلیتو رو شکست داد ... سینا فیلم Marine رو بازی کرد ... دوباره برگشت و چلنجر کمربند جی بی ال شد ... او در رسلمنیا جی بی ال رو برد و از کمربندش در مقابل افرادی مثل جی بی ال ، شان مایکلز ، کریسشن ، کریس جریکو و کرت انگل دفاع کرد اما در نیو یرز روولشن همه چی برگشت و اج بعد از بازی سینا و برد او وارد شد و کیف خودش رو کش کرد و کمربند سینا رو پس از 9 ماه گرفت ... اما ...:: رسلمنیای 22 ، جهنم سینا و اوج منفوریت وی ::: ( 2006-2007 )سینا ریمچ خودش رو درخواست کرد و در رویال رامبل مقابل اج ایستاد ... در رویال سینا اج رو شکست داد و برای دومین بار قهرمان WWE شد !!!اما اینبار چلنجر سینا افراد منفور نبودند ... اینبار چلنجر سینا تریپل ایچ محبوب بود ... در اکثر درگیری ها سینا بو میشد و تریپل ایچ تشویق ... اما WWE نمی خواست سینا بو بشه و در اکثر درگیری ها سینا برنده بود ولی مردم بازهم طرفدار تریپل ایچ بودند ... در هر صورت هر دو در Road To Wrestlemania 22 بودند !!!سینا در رسلمنیای 22 از تریپل ایچ کمتر تشویق شد اما بازهم کمپانی به نفع سینا کار کرد و کاری کرد که سینا با STFU برنده بشه وسینا رو چمپ کرد تا درجه ی منفوریت سینا بالاتر بره !!!در بکلش سینا در برابر اج و تریپل ایچ قرار گرفت و در اون بازی هم که بازی بسیار زیبایی بود ، سینا پیروز شد اما تریپل ایچ با پتکش سینا رو بعد از بازی نابود کرد !!!سینا همه رو شکست میداد و هیچکس جلودارش نبود تا اینکه ECW One Night Stand فرا رسید ... جهنم سینا ... تماشاگرها عصبانی از قهرمانی سینا ... همه چی سریع گذشت ... سینا مقابل راب ون دام در ECW One Night Stand ... جایی که فریادها و نوشته هایی مثل  و You can’t wrestle و    شنیده و دیده میشد ... حتی دوربین WWE روی پلاکاردی رفت که روی آن نوشته بود if Cena Wins We Riot !!! سینا وارد شد ... صدای بو تماشاگران وحشتناک بود ... حتی صدای اینترنس سینا هم به زور شنیده میشد ... در اون بازی سینا چند بار کلاه خودشو وسط تماشاگرها انداخت اما تماشاگرها اون رو به داخل رینگ برگردوندند ... جو به شدت طرف RVD بود وتماشاگرها فریاد You still s*u*c*k رو سر میدادند ... اواخر بازی اج دخالت کرد و به سینا روی میز اسپر زد و RVD هم یک five-star frogsplash زد و تماشاگرها فریاد تشکر از اج رو سر دادن و در نهایت هم راب ون دام پیروز شد و سینا کمربند خودش رو باخت و جهنمش به پایان رسید !!!اما ماه بعد یک بازی سه نفره بین سینا و اج و راب ون دام سر کمربند در راء برگزار شد و اج بعد از F-U سینا به RVD ، سینا رو بیرون انداخت و RVD رو پین کرد و برای بار دوم چمپ شد !!!بعد از ریتین های اج با DQ و کمک دیگران نوبت به بازی TLC در آنفرگیون 2006 شد ... اج با کمربند خودش ( یک R بزرگ وسط به نشانه ی Rated R S*p*erStar ) به رینگ اومد ولی سینا عالی کار کرد و در پایان اج رو با یک FU زیبا روی میز شکست داد و برای سومین بار چمپ شد و کمربند رو به شکل قبل درآورد !!!::: پایان شکست ناپذیری اوماگا و رسلمنیای 23 ::: در سروایور سریز 2006 تیم سینا مقابل بیگ شو قرار گرفت ... سینا ، کین ، بابی لشلی ، راب ون دام و سابو موفق شدند **** ، بیگ شو ، MVP ، اوماگا و فینلی رو شکست دادن !!!اما استوری جالب سینا شروع شد ... او به برنامه ی Champion of Champions رفت و استوری او با Kevin Federline  شروع شد و در این درگیری ها اوماگای Undefeated یا همون بدون باخت به همراه Kevin Federline بود و کوین در 1 ژانویه ی 2007 سینا رو با کمک اوماگا پین کرد ولی سینا بعد از بازی بهش f-u زد !!!در New Years Revolution 2007 سینا رکورد بدون باخت بودن اوماگا رو شکست و کمربندش رو ریتین کرد !!!در رویال رامبل در یک بازی Last Man Standing سینا باز هم به مصاف ساموان بولدوزر رفت و اوماگا رو باز هم شکست داد !!!اما شب بعد از رویال Road To Wrestlemania 23 شروع شد و چلنجر سینا معلوم شد !!!سینا و شان مایکلز با هم تیم شدند و مقابل تگ تیم چمپینز اون زمان یعنی اج و رندی ارتن قرار گرفتند که در اون زمان اتفاقی عجیب افتاد و سینا و شان بازی رو بردند و قهرمانان تگ تیم لقب گرفتند ... سینا دابل چمپین شد !!!در 2 آپریل در راء در یک بازی 10 team battles royals برای تصاحب قهرمانی تگ تیم همه حذف شدند به جز هاردی بویز و سینا و شان ... ناگهان شان برگشت و سینا رو حذف کرد و هاردیز برنده شدند و سینا و شان با هم درگیر و شان چلنجر سینا در رسلمنیا شد !!!اوج هیجان در رسلمنیای 23 ...همه شان رو چمپ میدونستند ... اما باز هم سینا در رسلمنیای 23 بازی رو با STF برد تا کمربند دستش بمونه و همه رو شوکه کنه !!! سینا در بکلش ، شان ، رندی و اج رو شکست داد تا باز هم کمربند دستش بمونه و بر کمربندش سلطنت کنه !!!::: پایان شکست ناپذیری کالی و مصدومیت ::: بعد از بکلش کالی خودش رو مدعی اصلی کمربند معرفی کرد ولی سینا اون رو در دو پی پی وی بعدی مغلوب کرد تا اولین کسی باشه که کالی رو در WWE سابمیت کرده باشه !!!در جاجمنت دی کالی رو با سابمیشن شکست داد و در وان نایت استند اونو با پینفال برد !!!اما بعد از اون رندی ارتن چلنجر سینا معرفی شد و در راء هفته ی بعد رندی 3 RKO پشت سر هم به سینا زد تا خودشو آماده ی بازی در سامراسلم نشون بده !!!
رندی در سامراسلم از سینا شکست خورد و سینا باز هم کمربند خودش رو بالا برد !!!
در آنفرگیون بازی بین رندی و سینا با DQ به نفع رندی به پایان رسید ... به طوری که سینا حرف داور مبنی بر توقف مشت زدن رندی در گوشه رینگ رو نشنیده گرفت و زنگ بازی به صدا در اومد ... سینا همچنان صاحب کمربند بود !!ما در راء 1 اکتبر سینا به مصاف کندی رفت که در اون بازی سینا مصدوم شد و مجبور شد بازی رو ادامه بده تا اینکه در راء هفته ی بعد نشون داده شد که این مصدومیت توسط رندی ارتن بوده و سینا اینگونه از میادین دور موند و کمربند به رندی رسید !!!::: بازگشت رویایی سینا و رسلمنیای 24 :::خب ... با گزارش رویال رامبل 2008 در خدمتتون هستیم ... ابتدا دو لجند وارد میشن و اونها شان و تیکر هستند ... هر دو عالی کار می کنند ... فن های زیبا از هر دو ... هیچکدوم موفق نمیشن همدیگرو بیرون بندازن ....... نفر 29 ... تریپل ایچ ... او با قدرت وارد میشه و همه رو میزنه و کدی رودز ، بیگ ددی ، الیجاه بورک و میک فولی رو حذف می کنه ... حالا با اوماگا درگیر میشه ... خدای من ... به اوماگا پدیگری میزنه ... به نظر من تریپل ایچ برنده ی رویال هست ... شمارش معکوس انجام میشه ... فکر کنم بابی لشلی بیاد ... 3 ... 2.. 1 ... وااای ... آهنگ سینا نواخته میشه ... هیچکس باورش نمیشه ... سینا وارد میشه ... با استیل همیشگی خودش ... تریپل ایچ مات و مبهوت هست و حالا سینا لباس هاش رو در میاره و به داخل رینگ میاد ... حالا مارک هنری از پشت تریپل ایچ رو میزنه ... سینا وارد میشه و مارک رو میزنه ... او کارلیتو ، چاوو و مارک هنری رو حذف می کنه ... هیجان به اوج خودش رسیده ... حالا سینا با تریپل ایچ فیس تو فیس میشه ... من که باورم نمیشه ... حالا با هم درگیر میشن ... وای ... تریپل ایچ اسپاین باستر میزنه و فیگور میگیره ... حالا اوماگا از پشت میاد و فینیشرشو روی تزیپل ایچ میزنه ... میره برای فینیشر دوم که باتیستا اسپر میزنه بهش ... باتیستا حالا کندی رو حذف می کنه ... حالا اوماگا رو هم حذف می کنه ... چهار نفر تنها موندند ... سینا ... تریپل ایچ ... باتیستا و کین ... حالا کین میاد به تریپل ایچ و باتیستا چاکسلم بزنه که اون دو تا با کار تیمی کین رو بیرون میندازن ... حالا فقط سه نفر ... هیچ چیز معلوم نیست ... کی به رسلمنیا میره ... باتیستا برای سینا و تریپل ایچ فیگور میگیره ... حالا نوبت سینا هست ... سینا یو کنت سی می رو نشون میده و هانتر هم ژست  DX ... حالا درگیر میشن ... باتیستا بهتر کار می کنه و اون دو رو میزنه ... حالا به هر دو دابل کلوزلاین میزنه ... واااای ... حالا به هر دو اسپاین باستر میزنه ... حالا میره برای باتیستا بامب روی سینا اما نه سینا اونو از پشت میزنه ... و هانتر با یک حرکت سریع باتیستا رو حذف می کنه ... و حالا ... فقط دو نفر ... بهترین های WWE ... در رویال رامبل 2008 ... جایی برای رسیدن به میت ایونت رسلمنیا ... هر دو به علامت رسلمنیا اشاره می کنند ... حالا شروع میشه ... سینا با هر مشت بو و تریپل ایچ تشویق ... ولی سینا موفق هست و یو کنت سی می رو اجرا می کنه ... میره برای F-U نه ... تریپل ایچ ریورس می کنه و میره برای پدیگری اما نه ... هیچکدوم موفق نیستند و حالا هر دو روی زمین میفتند ... حالا بلند میشند تا فینیشرهاشونو بزنند اما ناموفق هستند ... حالا تریپل ایچ میره برای پدیگری اما سینا به زیبایی اونو بلند می کنه و با F-U به بیرون رینگ میندازتش و زنگ به صدا میاد ..., My Time Is Now Your Time Is Over ... سینا خوشحالی می کنه و میره برای بردن کمربندش در رسلمنیا !!!سینا باز هم به اوج برگشت و از مصدومیت سختش رها شد ... همه سینا رو تشویق میکردند و محبوب شده بود ... او رندی ارتن رو که صاحب کمربند WWE بود ، رو چلنج کرد ... اما تصویب شد این دو زودتر به مصاف هم برن !!!در No Way Out 2008 سینا به مصاف رندی رفت و تا مرز پیروزی هم رفت اما رندی با DQ کردن بازی کمربندش رو نگه داشت !!!از اون طرف تریپل ایچ الیمینیشن مچ در No Way Out رو برد تا نامبر وان کانتندر دیگری برای کمربند رندی باشه و بازی در رسلمنیا تریپل تریت بشه !!!رسلمنیای 24 هیجان زیادی داشت ... همه امیدوار به برد تریپل ایچ در اون ایونت بودند اما طرفداران سینا کم هم نبودند و سینا در رسلمنیا تشویق خوبی شد ... رسلمنیا شروع شد ... بازی به خوبی برای سینا پیش میرفت تا جایی که سینا تریپل ایچ رو برای F-U بلند کرد ولی تریپل ایچ اونو تبدیل به پدیگری کرد و رفت برای پین سینا اما رندی از پشت به هانتر لگد زد و خودش سینا رو پین کرد تا WWE چمپ بمونه !!!::: سینا در برابر باتیستا و مصدومیت ::: راء هفته ی بعد سینا با جی بی ال درگیر شد ولی در بین اون درگیری به اشتباه به صورت باتیستا مشت زد و درگیری بین این دو شروع شد !!!سینا و باتیستا در یک بازی تگ تیم موفق شدند کدی رودز و تد دیبیاسی رو شکست بدن تا سینا برای بار دوم تگ تیم چمپین بشه !!!
اما این دو بر اثر درگیری با هم این کمربند رو دوباره باختند !!!اما بازی بین سینا و باتیستا در سامراسلم تصویب شد و درگیری های شدیدی هم بین این دو استار انجام گرفت اما این بازی که تبلیغات زیادی هم پشتش بود ، زیاد زیبا برگزار نشد و باتیستا در نهایت با اجرای باتیستا بامب دوم سینا رو پین کرد !!!اما CM Punk قهرمان اون زمان سنگین وزن بود و مایک ادملی جنرال منیجر سابق راء بازی Championship scramble رو سر تایتل پانک برگزار کرد که سینا هم جزو چلنجرها بود اما ناگهان ری میستریو جانشین اون شد و سینا باز هم با بدشانسی مواجه شد و از ناحیه ی گردن مصدوم شد !!!::: یک بازگشت فوق العاده ی دیگر و رسلمنیای 25 ::: اما همانطور که گفتم سینا ریترن های بسیار خوبی داشته و همیشه موفق تر از دفعه ی پیش کار کرده !!!اما کریس جریکو دوران خوبی رو با کمربندش سپری میکرد و باتیستا ، شان و سی ام پانک رو شکست داده بود و با خیال راحت کارش رو در راء ادامه میداد تا سینا به میادین بازگشت ... در ماه نوامبر و Survivor Series 2008 تبلیغات زیادی برای بازگشت سینا به میادین انجام شد و در نهایت هم سینا در سروایور برگشت و جریکو رو شکست داد و اولین قهرمانی سنگین وزن خودش رو جشن گرفت !!!اما سینا باز هم در آرماگدون جلوی جریکو قرار گرفت و این بار اون رو با STF زیبایی که بعد از بلاک والز آو جریکو زد ، شکست داد !!!اما در No Way Out 2009 سینا باید از کمربندش مقابل افرادی مثل کین ناآماده ، مایک ناکس ، ری میستریو ، جریکو و کوفی دفاع میکرد ... همه چیز به روال عادی گذشت اما موقعی که کوفی کینگستون وارد شد ، کابوس سینا یعنی اج به او حمله کرد و وارد مسابقه شد ... سینا در اوایل بازی وارد شد اما حضوری بسیار بد رو داشت و در یک لحظه غافلگیر شد و پس از دریافت کدبریکر از جریکو ، 619 از ری و اسپر از اج پین شد ... در پایان هم اج ری رو با اسپر پین کرد تا قهرمان جدید سنگین وزن لقب بگیره !!!این بار هم سینا باید بدون کمربند در رسلمنیا حاضر میشد ... ابتدا ویکی گوئررو جنرال منیجر سابق اسمک دون بازی سر کمربند سنگین وزن رو بین بیگ شو و اج تصویب کرد اما سینا ، ویکی رو مجبور کرد بازی رو سه نفره کنه ... درگیری به اوج خودش رسیده بود ... سینای محبوب ... اج منفور در عین حال فوق العاده زیرک ... بیگ شو تنومند و قدرتمند !!!سینا با ورودی زیباش در رسلمنیای 25 همه رو شوکه کرد و بر جذابیت بازی اضافه کرد ... در پایان هم هر دو رو هم زمان برای F-U بلند کرد و اج از پشت افتاد ... اما به بیگ شو F-U زد ... و سپس سراغ اج رفت و با F-U اونو روی بیگ شو انداخت و در نهایت هم بیگ شو رو پین کرد تا برای بار دوم قهرمان سنگین وزن بشه !!!اما ویکی بازی بین سینا و اج رو در بکلش رو به صورت Last Man Standing ثبت کرد ... بازی که اصلا باب دل هواداران نبود اما در اواخر بازی زیبا شد ... سینا اج رو روی سکوی ورودی برای F-U بلند کرد ولی ناگهان بیگ شو از پشت اومد و با چاکسلم سینا رو درون پروژکتور انداخت و داور هم شمارد 1..2..3..4..5..6..7..8..9 اما سینا بلند نشد و ... 10 ... اج باز هم قهرمان سنگین وزن شد !!! ::: سینا در برابر بیگ شو و میز ::: اما سینا وارد درگیری جدید و بسیار کسل کننده ی خودش در برند راء با بیگ شو شد ... در اولین بازی بین خودشون در Judgment Day به مصاف بیگ شو رفت و اونو با F-U پین کرد !!!هر دو در Extreme Rules خواستار بازی Submission match شدند و این بازی بین این دو به ثبت رسید و سینا موفق شد در اون بازی بسیار کسل کننده با اپلای کردن STFU بیگ شو رو سابمیت کنه تا درگیری بین این دو به پایان برسه !!!سینا در THE BASH در یک بازی بسیار کوتاه و بی هدف مقابل The MiZ ایستاد و اونو سابمیت کرد !!!::: قرار گرفتن در تایتل مچ ها و بازی های تکراری ::: اما سینا باز هم به تایتل مچ ها برگشت و این بار در ترنمنت single-elimination tournament توانست میز رو شکست بده تا با تریپل ایچ در فینال بلزی کنه تا برنده به دیدار Randy Orton در Night Of Champions بره ... در بازی فینال لگسی دخالت کرد و هر دو رو بشدت زد تا بازی تریپل ترین بشه و به نوعی ریمچ رسلمنیای 24 !!!
در اون بازی باز هم سینا خوب کار کرد ... در اواخر بازی تریپل ایچ شارپ شوتر رو روی رندی اپلای کرد و سینا هم همزمان STFU رو روی صورت رندی زد تا اینکه رندی تپ اوت کرد اما داور نمیتونست برنده رو تشخیص بده و این بار هم کدی رودز و تد دیبیاسی یا همون لگسی وارد شدند و به تریپل ایچ و سینا حمله کردند و رندی هم از پشت به سینا RKO زد و اونو پین کرد تا باز هم نتیجه ی رسلمنیای 24 تکرار بشه و رندی WWE چمپ بمونه !!!اما در راء بعد رقابت Beat The Clock بین استارهای راء برگزار شد تا کسی که زودتر بازی رو ببره به مصاف رندی ارتن در سامراسلم بره ... سینا بهترین رکورد رو با برد میز به دست آورد و لگسی هم نذاشتند تریپل ایچ رکورد خوبی رو بزنه و در نهایت بازی بین رندی ارتن و سینا در سامراسلم تصویب شد جایی که رندی بار اول رندی بازی رو dq کرد ولی بازی تکرار شد ... بار دیگر رندی با کانت اوت کمربندش رو حفظ کرد اما باز هم بازی دوباره شروع شد ... این بار رندی با کمک طناب سینا رو رول آپ کرد و بازی به پایان رسید تا اینکه داوری دیگر از بیرون وارد شد و دستور تکرار مجدد بازی رو داد ... اما سینا برای STF رفت تا اینکه یکی از طرفداران وارد شد و داور رو زد و وقتی بازی دوباره شروع شد رندی با RKO تونست سینا رو پین کنه تا صاحب کمربندش بمونه !!! جان سینا و رندی در بریگینک پوینت (آی کویت مچ) نیز با هم رو به رو شدند که اینبار جان سینا توانست کمربند رو از رندی بگیره و برنده مسابقه شد . این دو در هل این ا سل با هم رو به رو شدند که این بار رندی کمربند رو پس گرفت . در براگینتز رایتز ۲۰۰۹ جان سینا در یک مسابقه آیرن مچ رندی رو شکست داد و کمربند رو پس گرفت و اینجا پایانی بر بازی های رندی و سینا بود . سینا در سوروایور سریس ۲۰۰۹ دی اکس رو شکست داد و کمربند رو حفظ کرد . او در تی ال سی ۲۰۰۹ با شیمس روبرو شد که با بد شانسی باخت و کمربند رو از دست داد . او در رویال رامبل ۲۰۱۰ برنده نشد . سینا در یک مسابقه المنیشن چیمپر در برابر شیمس و تریپل اچ و رندی و کوفی و تد دیباسی قرار گرفت که در این مسابقه پیروز شد و کمربند رو گرفت اما باتیستا به دستور مکمان به رینگ امد و با نامردی تمام او را زد و کمربند رو گرفت . سینا و باتیستا در رسلمنیا ۲۰۱۰ و اکستریم رولز ۲۰۱۰ و اوور د لیمیت ۲۰۱ در مقابل هم قرار گرفتند و هر سه بار سینا برد و قهرمان شد و از کمربند دفاع کرد . او در فاتال فور وی ۲۰۱۰ کمربند رو به شیمس واگذار کرد و دوباره در مانی این دبنک ۲۰۱۰ با دخالت نکسز از شیمس باخت . او در سامر اسلم ۲۰۱۰ با تیم خود(جان سینا-دنیل برایان-ادج-کریس جریکو-آرتروث-جان موریسن-برت هارت)باتیم نکسزمسابقه داد و برنده شد.درنایت اف چمپیونز یک مسابقه6من پک چلنج بین او-شیمس-ویدبرت-ادج-کریس جریکو-رندی اورتون بود که بازهم بادخالت نکسزاوحذف شدو رندی برنده شد.درهل این اسل با ویدبرت مسابقه داد.اگرسینامیباخت بایدبه نکسزمیرفت و درصورت بردباید نکسزمنحل میشد که سینا بازهم بازی رابادخالت نکسزباخت و به نکسزپیوست.دربرگینگ رایتس به همراه دیوید اوتانگا کمربندهای تگ تیم را ازدرومک اینتایر گرفتند ولی درراءشب بعد به دستورویدبرت کمربندهای خودرابه دیگرعضوهای سز(جاستین گبریل و هیث اسلیتر)دادند.در سوروایورسریز مسابقه ای بین رندی اورتون و ویدبرت برگزارشد که داورآن سینابود.اگربرت کمربنداورتون رابدست می آورد سینامیتوانست ازنکسزجداشود و اگر اورتون میبرد سیناازدبلیودبلیوای اخراج میشد.دراین بازی سینابه نفع اورتون کارکرد و باعث برنده شدن رندی شد وبه این خاطرازدبلیودبلیوای اخراج شد ولی حملات خودبه نکسزرا ادامه دادتا قرارشد که اگر  دربازی وید برت و سینا اگرسینابرنده شد میتواندبه دبلیودبلیوای برگردد.سینا درنهایت به برت روی صندلی ها اتیوتدادجاسمنت زد و برنده شد.دررویال رامبل موفق نبود.درالیمینیشن چمبری که #1کانتندرزمچ کمربنددبلیودبلیوای میز بود بین سینا-سی.ام.پانک-رندی اورتون-شیمس-آرتروث و جان موریسن درنهایت باحذف کردن پانک برنده شد ودرگیری هایش با میز شروع شد.درمین ایونت رسلمینیا27با میز مسابقه داد و درنهایت هردودابل کانت اوت شدند ولی راک که میزبان رسلمینیابود گفت مسابقه ای بدون دی کیو و کانت اوت خواهیم داشت.وقتی مسابقه شروع شد راک به سینا راک باتم زد و میز مسابقه رابرد.به همین خاطر اوباراک درگیری پیداکرد و قراراست که درمین ایونت رسلمینیا28برای کمربنددبلیودبلیوای به مصاف هم بروند.اودراکستریم رولز دریک استیل کیج مچ بین اوومیزو جان موریسن برنده شد و توانست پس ازماه ها دبلیودبلیوای چمپ شود.در اوردلیمیت هم دریک آی کوییت مچ بسیارسخت میزراشکست داد.درکاپیتال پانیشمنت دریک مسابقه راحت پس اززدن اتیوتدادجاسمنت به آر-تروث اورا پین کرد و بازهم چمپیون ماند.فعلا#1کانتندراوبرای مانی این دبنک سی.ام.پانک استواوتابه حال بسیارعالی ظاهرشده و به نظرمن پس ازآندرتیکر بهترین کشتی کج کاراست و امیدوارم که دررسلمینیاهم راک راشکست دهد.درزیرهم عکس هایی ازجان سیناآماده کرده ام.امیدوارم لذت ببریدو نظردادن یادتون نره!!!!!!!!!!!!خندهچشمک


نوشته شده توسط RVD در شنبه 26 شهریور 1390

نظرات بازدیدکنندگان (

 

مطالب پیشین

» وب جدید
» والپیپر جدید از درو مکینتایر
» Kane with Mask wallpaper
» والپیپر جدید دبلیودبلیوای
» لیست25مسابقه ی برتر دبلیودبلیوای در سال2011
» نتایج کامل پی پی وی تی ال سی 2011-wwe TLC 2011 full results
» wwe power25:december17-پاور25به تاریخ 17دسامبر2011
» آپدیت پی پی وی تی ال سی2011
» WWE The John Cena Exprience
» بنر وبلاگ
» طریقه ی آزاد کردن همه ی لاک ها در بازی WWE12
» والپیپر زیبا از باتیستا
» دانلود مسابقه ی گلدبرگ در برابر د راک
» اخبار جدید از دبلیودبلیوای هوم ویدیوی جدید آستین و...
» پاور25به تاریخ26نوامبر2011-POWER25 HERE ARE RANKINGS FOR 26 NOVEMBER2011

» لیست کامل مطالب ارسالی


  دربارهمدیر وبلاگ: RVD
مسابقات تشخیص چهره
برای اولین بار در تمام سایت های رستلینگ!
http://www.pic.iran-forum.ir/images/zvvjjalitkzdgptkkv1b.png
سلام به همه شما  این سایت برای اولین بار مسابقات داغ تشخیص چهره افراد رو قرار داده که شما باید با دیدن یه تصویر تیره از یک کشتی گیر او را شناسایی کرده و .....
  نویسندگی در سایت

http://www.pic.iran-forum.ir/images/nxo3z6l0jaf8csaqvqnj.jpg
سلام دوستان من ما احتیاج به طراحان بنر داریم برای عضویت در سایت کلیک کنید

 محرم،خون حسین ع را پایمال نکنیم


جدول پی پر ویو

WWE Pey-Per-Views

_____________________

Night of champions 2011.09.18

Hell in a Cell ........ 2011.10.02

Vengeance ......... 2011.10.23

Survivor Series..... 2011.11.20

 TLC..................2011.12.18لوگوی ما  نظرسنجی
بهترین های فلایر کشتی کج کیست؟


  صفحات جانبی
» آپدیت پی پی وی تی ال سی2011
» آپدیت پی پی وی سوروایورسریز2011

  پیوند های روزانه

بار امانت
بار امانت
یکــ فروم
خرید آنلاین
$سایت تخصصی کسب درآمد از اینترنت$
کارت شارژ ایرانسل, همراه اول با جوایز
دعوت به همکاری در چت سیتی
|||روز ای تی تکنولوژی فردا|||
ابزار دانلود رایگان ، متنوع و جدید
یوزر پسورد نود 32 هر روز آپدیت

.:: لیست کامل پیوندهای روزانه ::.

.:: ارسال پیوند ::.


  آمار بازدید

نویسندگان :
» RVD

آمار بازدید :
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :